• Новак
Vixen Воздух Push to Connect (PTC) Унија/Заеднички Tee/3-начин Пневматски Фитинг за 1/2 OD Црева - Пакет на Две Фитинзи VXA8312-2

Vixen Воздух Push to Connect (PTC) Унија/Заеднички Tee/3-начин Пневматски Фитинг за 1/2 OD Црева - Пакет на

DEN 2246.40

Достапност
Достапно за нарачка

Унија/Заеднички PTC Tee.Компатибилен со ½ " OD Црева.Максимум притисок : 250 PSI.Цинк Позлатен Трајни Месинг Материјал.Ослободување на копче за да го отстраните цевки.Оваа цинк позлатен, притисни за да се поврзете унија tee пневматски фитинг, го прифаќа 1/2" OD црево на секоја страна.Направени од издржлив месинг материјал кој може да го поддржи до 250 PSI.Црево е инсталиран со притисок на цевката во дупка додека механизам кој се заклучува.Да се отстрани црево, едноставно притиснете го копчето за ослободување, без алатки се неопходни.Висок квалитет на монтирање произведени највисоките стандарди потребни за воздушна суспензија апликации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нерѓосувачки Челик Крпа Кука Здрав Трајни Грб Облека Облека Кука, Ѕид Монтирани Бања Куки, за Бања, Кујна Гаража

Не ' рѓосувачки Челик : Оваа бања пешкир кука е направен од премија од нерѓосувачки челик материјал, кои �

DEN 270.96