• Новак
Smart Температура и Влажност, Сензор, Tuya ZigBee Затворен Термометар Hygrometer Температурата и Влажноста на воздухот се Следи за Кревет Соба, Пет Рептили, Стаклена градина, По

Smart Температура и Влажност, Сензор, Tuya ZigBee Затворен Термометар Hygrometer Температурата и Влажноста

DEN 911.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ниска Потрошувачка на Енергија Термометар и HygrometerНови Zig Bee технологија со ниска потрошувачка на микропроцесори за долго чекање.Монитор вашата куќа температура и влажност, без разлика каде се наоѓате.Smart Врски Температура и Влажност, Сензор, Еден Tuya Zig Bee Безжична Портал Центар е да мора да работат со температурата и влажноста на воздухот сензор,како и голем број на Zig Bee smart производи, што се покажа како мост и контролен центар за паметни домови и игра незаменлив улога за сите Zig Bee производи и сфаќа целата интелигентни поврзаност на вашиот дом.(батеријата не се вклучуваат).СТАН во Реално време Следење на Температурата и Влажноста на воздухотРеално време перцепција на температурата и влажноста на воздухот се менува во реално време извештајот на вашите паметни телефони со Smart Живот Tuya Стан поддржани.Со прецизна сензори, тоа ќе биде вашиот најдобар избор! (Температура спектар 14°F~140°F (-10°C~+60°C) Влажност спектар 0-100% RH).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бели Коњи И Потковица Печати Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека

Оксфорд ткаенина.Направени од висококвалитет на Оксфорд ткаенина ткаенина со вграденво водоотпорен сл

DEN 791.76