• Новак
35mm Калибар Пластична Фолија Канистри-20pc (Јасно)

35mm Калибар Пластична Фолија Канистри-20pc (Јасно)

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : ПП.Содржи 20 филм канистри со 20 капаци, се спречат загуби од канистер.Надвор кол:33mm, Внатрешниот кол. : 30мм, Висина : 54mm.Цврста конструкција, издржливи.Се користи за училишни проекти, чување на пари, игли, научни експерименти, таблети, масло, копчиња, храна за миленичиња, итн. 35mm Калибар Пластична Фолија Канистри-20pc (Јасно).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат