• Новак
Seagate Barracuda ST4000DM000 4TB 5900RPM 64MB Кеш SATA 6.0 Gb/s 3.5 инчен Хард Диск (Работи за Надзор Систем, Десктоп КОМПЈУТЕР, NAS) (Обновена)

Seagate Barracuda ST4000DM000 4TB 5900RPM 64MB Кеш SATA 6.0 Gb/s 3.5 инчен Хард Диск (Работи за Надзор Систем,

DEN 1295.76

Достапност
Достапно за нарачка

Единствена 5900-ВРТЕЖИ во минута брзина обезбедува најбрзо перформанси еко пријателски дискот се достапни.15 ST4000 DM000 4 TB 5900 RPM 64 MB Кеш SATA 6.Seagate Barracuda 7200.Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење. 4 TB Капацитет Десктоп Хард Диск, 64 MB Кеш, 5900 RPM, SATA III 6.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бели Коњи И Потковица Печати Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека

Оксфорд ткаенина.Направени од висококвалитет на Оксфорд ткаенина ткаенина со вграденво водоотпорен сл

DEN 791.76