• Новак
HHUK Дрво е Светилка со домашно милениче Мачка Играчки,куче шумата црна светлината светло Светло мачка Ringworm Детектор,Пет Урина Дамки Детектор Алатка за Анализа на Ко

HHUK Дрво е Светилка со домашно милениче Мачка Играчки,куче шумата црна светлината светло Светло мачка Ringworm

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Професионално откривање светилка : светилка специјално дизајнирани за откривање на мачки ringworm, лесно може да се открие дали вашата мачка има мачки ringworm.Со 5 шема модели, можете брзо да се префрлате преку запчаниците за да се направи вашата мачка да станат активни.Она што е мачка мос?Мачки ringworm е многу заразна кожа и слузници болест.Тоа не е само лесно да се зарази со мачки, но исто така лесно да се зарази луѓе.Па, како да се каже ако мачка е страдаат од мов, ако мачката има ringworm, погодената област на мачка ќе се претвори зелена под светлината.Ова во основа потврдува дека мачката страда од мачки ringworm.Батерија : вграден-во литиум батерија + индикаторот за полнење, USB брзо директни трошоци.Силна компатибилност, брзо полнење, лесен, безбеден и практични.Лесен за складирање : многу мал, може да се носи во џеб, водоотпорен дизајн.Најдобар подарок : Ова е најдобриот подарок за домашни миленици.Дали сте загрижени што вашето домашно милениче се крие кожни болести под крзно?Купите за вашите пријатели и за вашето здравје.Производ parameter Name : пет flashlight Pattern : Пет нови patterns Colour : Black Material : Нерѓосувачки steel Tail на корица : lanyard Package листата : Светло X 1 Charging кабел X 1 Instructions за употреба X 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бели Коњи И Потковица Печати Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека

Оксфорд ткаенина.Направени од висококвалитет на Оксфорд ткаенина ткаенина со вграденво водоотпорен сл

DEN 791.76