• Новак
TookMag Пилула Организатор 2 Пати на Ден, Неделно СУМ ЧАСОТ Таблета Кутија, Голем Капацитет 7 Ден Пилула Случаи за Апчиња/Витамин/Рибино Масло/Додатоци (Црна)

TookMag Пилула Организатор 2 Пати на Ден, Неделно СУМ ЧАСОТ Таблета Кутија, Голем Капацитет 7 Ден Пилула Случаи

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Преносни Но Голем Капацитет - Внатрешен лекови организаторите може да се одржи 8 риба масла за секојдневна употреба.Секојдневен пилула случај е големина е како голем како на дланка,може да се стави во вашата чанта или џеб лесно. (Големината на секој оддел : 2.56" x 2.56" x 0.67").Еден Ден, Една Кутија - Секој компактен пилула сад беше отпечатен со недела датум и AM/PM икони за да се избегне мешање, и секоја лента е поделена AM & PM прегради,одделени маска,автономни и може да се носи околу.Двојна Заштита - Надворешниот сад и секој секојдневен пилула кутија има snap-затворени капаци за да се спротивстави на пукање се отвори дури и кога падна.Премиум Материјал - Секојдневно pillboxes се направени од храна одделение ПП пластични додека надворешниот садот е изработен од ABS пластика, BPA-free и безбедно за медицинска употреба.Цел живот Печатење - Донесува high-end свила печатење технологија,обезбеди labels може да трае долго време. - Лица со губење на меморијата. - Постари луѓе. - Децата треба да се земе витамини. 1. Се мијат пред првата употреба. 2. По првата употреба, миење со благ сапуница вода. 3. Сува пред чување. 4. Како и со сите лекови уреди за складирање, да се чува вон дофат на деца и домашни миленичиња.Вкупниот дизајн на премија за цврсти СТОМАЧНИ мускули надворешниот сад и висок квалитет на храна-одделение PP pillboxes со двоен процес за двојно заштита за да се обезбеди вашите апчиња и да ја задржите вашиот лековите безбедно.Овој секојдневен пилула организатор доаѓа во контура форма е одлично за вас on-the-go, бидејќи можете да се оддели токму дена треба.Должина 5.51 инчи,со дијаметар од 2.56 инчи.Секој Оддел Димензии : Дијаметар 2.56 инчи,на висина 0.67 инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бели Коњи И Потковица Печати Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека

Оксфорд ткаенина.Направени од висококвалитет на Оксфорд ткаенина ткаенина со вграденво водоотпорен сл

DEN 791.76