• Новак
Орална Б 35 Сфт Тб 3d Whte Големина #47 Орално-Б Artica #47 Мека Четка за заби

Орална Б 35 Сфт Тб 3d Whte Големина 47 Орално-Б Artica 47 Мека Четка за заби

DEN 175.44

Достапност
Достапно за нарачка

Јазик почисто.Работи со паста за заби да ги избелуваат со полирање далеку површинските дамки.Оваа четка карактеристики : Полирање чаши центар влакната се одржи паста за заби да полски далеку површина дамки за природно бела насмевка.Power Tip влакната - екстра долг влакната да им помогне исчисти тешко да се постигне места.Индикатор влакната - сини индикатор влакната втора половина, па да знаете кога да ја замените вашата четка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат