• Новак
Туш Завеса, Пинк Девојка Моќ Пиштол Љубов Срцето Бања Завеса, Бања Туш Завеса со Куки, Детска Бања Оркестарот

Туш Завеса, Пинк Девојка Моќ Пиштол Љубов Срцето Бања Завеса, Бања Туш Завеса со Куки, Детска Бања Оркестарот

DEN 623.52

Достапност
Достапно за нарачка

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Туш Завеса се направени од водоотпорен Пролет акрилик материјал, со мазна површина, не е лесно да се валкани и лесно да се чисти.Тоа може да се чистат со брз исплакнете или ја избришат по туш.Бојата нема да исчезнат по долги години ги користат.Пакетот Вклучува : Една Туш Завеса;12 силна пластика куки.Туш завеса со 12 силна куки дојде за вас да се инсталира лесно.Можете да ја користите оваа бања оркестарот да ги красат вашата бања, ѕид, прозорец и било место каде што ви се допаѓа.Функција : Drapes заштита на приватноста, уживаат во бања време, и да се спречи вода од јавните излезе од туш кабина.Кога ќе се земе туш, када за капење завеса која може да се спречи од јавните.Декорација : Бања завеса е отпечатена со единствена шема, која ќе ви даде чиста свежа и око-фаќање се погледне во вашата бања.Креативен и уникатен модел прави да уживате во вашата бања време.Лесно Нега : рака мие или машина за миење со благ детергент.Ве молиме не кајгана и оставете да се исуши подалеку од извор на топлина.Големина : 66x72in.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат