• Новак
CONFORTIME S2202499 Закачалка, Multicolor, 16.5 x 4.5 x 11.5 cm

CONFORTIME S2202499 Закачалка, Multicolor, 16.5 x 4.5 x 11.5 cm

DEN 342.96

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ви се допаѓа да се грижи за секој детал од вашиот дом и да бидат во тек на производи кои ќе го направат вашиот живот полесно, купи confortime alluma закачалка (6.5x4.5x11.5cm) во најдобра цена.Материјал : Алуминиум Вклучува : Моќен вшмукување чаша и безбедно за една фирма се одржи мерки за прибл. 6.5 х 4.5 x 11.5 cm.Ако ви се допаѓа да се грижи за секој детал од вашиот дом и да се биде во тек со производи кои ќе го направат вашиот живот полесно, купи Alluma Удобност Закачалка (6.5 х 4.5 x 11.5 cm) во најдобра цена.Материјал : Алуминиум Вклучува : Моќен вшмукување чаша и безбедна за фирма задржете Мерки за прибл. 6.5 х 4.5 x 11.5 cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат