• Новак
40.5 mm ND Филтер К&F Концепт, Променлива Неутрален Густина Филтер ND2-ND400 (1-9 Стоп), Јапонија Оптичко Стакло Ултра Тенок Филтер

40.5 mm ND Филтер К&F Концепт, Променлива Неутрален Густина Филтер ND2-ND400 (1-9 Стоп), Јапонија Оптичко Стакло

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Нано Слој Слој】 Најновите Нано-слој слој технологија, водоотпорен, нула-отпорни, анти-рефлективен зелена слој, ефикасно спречување од нафта, отпечаток, нула, заштита на вреднува леќа.Имаат Контролата на Било која Осветлување на животната Средина.Се однесува бавно shutter speed под силни изложување на сончева светлина. 【Јапонија Оптичко Стакло】 Направени од страна на завршен професионален Јапонија оптички очила, наместо на оптички смола.Обезбеди ниеден темен агол.Филтер ги намалува на доза на светлината, без да влијаат на целокупната боја за рамнотежа. 【Совети】 Оваа ND филтер е компатибилен со сите 40.Се однесува бавно shutter speed под силни изложување на сончева светлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат