• Новак
100 Пакет Mylar Мирис Доказ Медицина Кеси - Ziplock Додаток Кеси со Двојна Совет Постојан Напредок; Пилула Пакет Baggies за Медицина, Накит, Хардвер; Силна Патент Запечатени Пи?

100 Пакет Mylar Мирис Доказ Медицина Кеси - Ziplock Додаток Кеси со Двојна Совет Постојан Напредок; Пилула

DEN 214.80

Достапност
Достапно за нарачка

ХЕРМЕТИЧКИ, ВОДООТПОРЕН И ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ : Направен од mylar, што е многу посилно од ПВЦ, откако на нашите кеси се запечатени, можете да им верувате дека содржините ќе бидат заштитени!Нема воздух, вода или мирис ќе внесете онолку долго колку што торба е запечатена.ПРАВОТО ГОЛЕМИНА ЗА ПАТУВАЊЕ : Мала големина патент-запечатени ќеси може да се чуваат лесно во витамин носителот, лекови торба, патување пилула носителот, пилула превозникот или да ја користите како пилула торбичка за медицина.ПИШУВА-ЗА ОЗНАЧУВАЊЕ : Mylar кеси се лесно да се напише на така имаме вклучени двојно совет трајна ознака за етикетирање на предната или задната страна на торба.ОДЛИЧНО ЗА БИЗНИС : Аптека продавници, накит бутици, и гроздобер слатка продавници, се само некои од видовите на трговците на мало кои ја најдете нашата resealable и мирис доказ кеси за да биде вреден прилог на нивната бизнис резерви.Користите дома, премногу!Одлично за сува трева мешавини и гастрономски кафе миксови!.УДОБЕН MYLAR МЕДИЦИНА ТОРБИ : Организирате вашите лекарства или витамини за секојдневна употреба со овој пакет на 100 брои!Корисни како пилула кеси, витамин пакети или како мали пластични ziplock baggies за капсули и таблети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат