• Новак
MAXXHAUL 50021 Приколка Hitch Покрие Со 12 LED за Кочница и Опашка Светлина Функции, 1 Пакет

MAXXHAUL 50021 Приколка Hitch Покрие Со 12 LED за Кочница и Опашка Светлина Функции, 1 Пакет

DEN 382.08

Достапност
Достапно за нарачка

12 volt hitch-планината кочница светлина, исто така, функционира како работи/опашка светло за дополнителна сигурност при примачот не е во употреба.Карактеристики 12 светла LED за која ќе трае многу подолго отколку редовни светилки.Се вклопува 2" x 2" стандард hitch приемник.Вклучува 1/2" дебела заптивка да се обезбеди сит се вклопуваат и 5/8" hitch pin.Поврзување на жица е заштитена од надвор јакна со 4-начин рамен pin конектор.Одговара тип : Универзална Одговара.Нашите Maxx Haul 12 V hitch планината кочница светлина, исто така, функционира како работи светло за дополнителна безбедност која hitch примачот не е во употреба.Карактеристики 12 светла LED за која ќе трае многу подолго отколку редовни светилки.Се вклопува 2" x 2" стандард hitch приемник.Вклучува 1/2" дебела заптивка да се обезбеди сит се вклопуваат и hitch pin.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нерѓосувачки Челик Крпа Кука Здрав Трајни Грб Облека Облека Кука, Ѕид Монтирани Бања Куки, за Бања, Кујна Гаража

Не ' рѓосувачки Челик : Оваа бања пешкир кука е направен од премија од нерѓосувачки челик материјал, кои �

DEN 270.96