• Новак
135 35mm најголемиот Дел на Филмот DX Код Етикета 35mm Филм Кертриџ Касета Налепница АС DIN ISO100 50 250 400 500 Налепница Авто ISO Откривање на Рака се Тркалаат Филм Reload Додатоци(ISO400

135 35mm најголемиот Дел на Филмот DX Код Етикета 35mm Филм Кертриџ Касета Налепница АС DIN ISO100 50 250 400

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со рака се тркалаат пан филм и најголемиот дел на филмот, некои reloadable филм касета/сад е неутрален и на рака се тркалаат филм на податоци е различно од касета и исто така одговара други 135 35 36 EXP филм касета дека без DX-Кодирани.Дозволете им на вашите филм сад опремени со филм признавање систем, филмот чувствителност и ширина на податоци може да се разликува од камерата автоматски систем и да се обезбеди дека тие податоци да камерата автоматски изложеност на системот.Пакетот вклучува : 10 страници на ISO400 DX-Код етикета (1 страница вклучува 10 парчиња).Компатибилен со рака се тркалаат пан филм и најголемиот дел на филмот, некои reloadable филм касета/сад е неутрален и на рака се тркалаат филм на податоци е различно од касета и исто така одговара други 135 35 36 EXP филм касета дека без DX-Coded Allow вашиот филм сад опремени со филм признавање систем, филмот чувствителност и ширина на податоци може да се разликува од камерата автоматски систем и да се обезбеди дека тие податоци да камерата автоматски изложеност на системот.Пакетот вклучува : 10 страници на ISO400 DX-Код етикета (1 страница вклучува 10 парчиња).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат