• Новак
Aodigesa 19 Компјутери Трим Отстранување Алатка, Авто Клип Клешти Fastener Терминал Смена во Собата, Пластични Pry Алатка Комплет за Автомобил Panel/Цртичка/Врата/Аудио/Радио/С?

Aodigesa 19 Компјутери Трим Отстранување Алатка, Авто Клип Клешти Fastener Терминал Смена во Собата, Пластични

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

2 парчиња од не ' рѓосувачки челик стерео отстранување алатки, 3pcs нерѓосувачки челик автомобил терминал отстранување tools.Количина : 19pcs/set.Тоа е безопасно да се вашиот автомобил и отпорен на гребење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат