• Новак
Ryobi P737 18-Volt ЕДЕН+ Cordless Моќ Inflator со P108 18-Volt ЕДЕН+ Литиум-Јонска 4.0 Ах Литиум+ Висок Капацитет на Батеријата

Ryobi P737 18-Volt ЕДЕН+ Cordless Моќ Inflator со P108 18-Volt ЕДЕН+ Литиум-Јонска 4.0 Ах Литиум+ Висок Капацитет

DEN 3099.84

Достапност
Достапно за нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Овој пакет вклучува : Ryobi P737 18-volt еден+ моќ inflator и P108 18-Volt ЕДЕН+ Литиум-Јонска 4.0 Ах ЛИТИУМ+ Висок Капацитет на Батеријата.Оваа алатка е совршен за гуми и мали inflatables кои се движат од 0-150 psi.На cordless овозможува погодност за употреба во речиси секоја локација, како на пример, тесни простории или агли. 4.0 Ах ЛИТИУМ+ технологија овозможува до 4 X на траење на Ni-Cd.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат