• Новак
35mm Калибар Пластична Фолија Канистри -20pcs(Црна )

35mm Калибар Пластична Фолија Канистри -20pcs(Црна )

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : ПП.Содржи 20 филм канистри со 20 капаци, се спречат загуби од канистер.Надвор кол:33mm, Внатрешниот кол. : 30мм, Висина : 54mm.Цврста конструкција, издржливи.Се користи за училишни проекти, чување на пари, игли, научни експерименти, таблети, масло, копчиња, храна за миленичиња, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат