• Новак
Saviland Јасно Акрилик Прав и Течност Set - Професионални Акрилни Нокти Комплет со Кристално на доградба на Акрилни Нокти во Прав, Течни Мономер, 100pcs Помине Форми, Акрили?

Saviland Јасно Акрилик Прав и Течност Set - Професионални Акрилни Нокти Комплет со Кристално на доградба на

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

????СИТЕ ЗАОБЛЕНИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ - Ние обезбеди 100% задоволство поддршка и контрола на квалитетот.2 оз јасно акрилик во прав, 4. ????ЗДРАВА ФОРМУЛА & МИНИМАЛНО МИРИС - Нашите акрилик прав и течност беа направени од природни смоли, што е не-токсични, здрава состојка кои се многу безбедно да се користи.SAVILAND акрилик прав и течност поставите системот не треба да се излечи со ноктите светилки, која може да се спречи ризик од оштетување на кожата.На високо-квалитетни акрилик во прав е екстра-парична казна полимер, кој може да го понуди на живописни бои и вонредни транспарентност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат