• Новак
Bostitch Konnect™ 5-Парче Десктоп Организатор Комплет Вклучува Кабел за Управување со Железнички, Полнење на Телефонот Клупа, Лента Фармацевт, Лепливи Белешки, Складирање

Bostitch Konnect™ 5-Парче Десктоп Организатор Комплет Вклучува Кабел за Управување со Железнички, Полнење на

DEN 795.36

Достапност
Достапно за нарачка

Четири уникатни приклучните единици се вклучени во оваа канцеларија снабдување организатор комплет.Карактеристики : вклучува 5 конектор essentialsrail правци/крие кабли + доковите додатоци комплет продавници моливи, tacks, бизнис картички, лепливи белешки, лента + повеќе - телефон приклучете го прикажува + сили до различни уреди - достапен во четири бои.5" кабелот за управување со железница.Достапни во бела, црна, Морнарско сина + јаглен сива.Тоа исто така ви овозможува да клупа било на konnect додатоци правото на вашиот десктоп.Има USB порта за лесно уредот полнење и гледање.Сокриј грозен кабли и испреплетени жици со 21.Краток складирање бин има пенкала, моливи, клипови, tacks + други мали Предмети/ леплива забелешка носителот исто така, има бизнис картички (вклучува лепливи белешки)/ лента фармацевт вклучува една ролна од 3/4" Премиум лента.Вклучува една (1) 21.Кабелот за управување со железнички правци/крие Кабли + доковите додатоци.Плус, ќе добие 3" x 3" Жолта леплива белешка рампа!на кратко за складирање бин има tacks, пенкала, и разни други мали предмети кои се од суштинско значење за вашата канцеларија.USB Телефон клупа обезбедува безбедна вертикална + хоризонтална гнездење за удобно уред гледање + употреба.И на крај, USB телефон клупа нуди безбедна област за да се задржи вашиот телефон.5" кабелот за управување со железнички, 1 (еден) краток складирање бин, 1 (еден) леплива забелешка носител, една (1) лента фармацевт + еден (1) USB Телефон клупа.Некои велат дека организацијата е клучот за успех, и тие се во право!ова 5-парче konnect workspace и кабелот за управување со комплет обезбедува целосно функционална површина од агол до агол.Конекторот е лесно поправи за десктоп средена, со комбинирање на сите работи essentials во еден биро организатор систем! 3 година ограничена гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нерѓосувачки Челик Крпа Кука Здрав Трајни Грб Облека Облека Кука, Ѕид Монтирани Бања Куки, за Бања, Кујна Гаража

Не ' рѓосувачки Челик : Оваа бања пешкир кука е направен од премија од нерѓосувачки челик материјал, кои �

DEN 270.96