• Новак
Интелигентни ПИР Инфраред Автоматски Сензор за Светло Заклучување на Вратата Клучалката Светло Сензор за Движење Светлина

Интелигентни ПИР Инфраред Автоматски Сензор за Светло Заклучување на Вратата Клучалката Светло Сензор за Движење

DEN 304.56

Достапност
Достапно за нарачка

Автоматски уреди со покажувач на LED заклучување на вратата светлина користи на човечкото тело инфраред сензор технологија и автоматско светлина откривање технологија.Со авто ПИР сензор дизајн, Кога човек е на пат, светлината е секогаш на.По лицето се остава, светлината автоматски ќе се исклучи по 5 секунди.Четири висока осветленост бела LED светлата обезбедуваат доволно светлина во текот на ноќта.Долг животен век 100000 часа.Работи во текот на ноќта, мирување во текот на денот.Вие не мора да се погледне за клучалката во темнината, тоа ви овозможува да ги внесете го вашиот дом со леснотија и мир на умот.Ние сме посветени на обезбедување највисоки стандарди на услуга за секој клиент.Ако имате какви било прашања или предлози во врска со нашите производи, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се потрудиме да реши за тебе.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Сензор за Движење Светлина Материјал : АБС Боја : Како на Слики Прикажани Индукција на Владата : во Човечкото тело инфраред сензор Индукција Контрола : Photosensitive сензор (кои работат во текот на ноќта, мирување во текот на денот) Сензор Чувствителен Агол : 60° Сензор Чувствителни Растојание : Прибл. 3meters / 9.8 ft Моќ : 1.5 V ЛЕР : Висока осветленост бела LED ДИОДА Број : 4 LED Живот : 100000 часа Задоцнување Време : Кога човек е на пат, светлината е секогаш на.По лицето се остава, светлината автоматски ќе се исклучи по 5 секунди.Режим На Струја :

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат