• Новак
Еди Арнолд: Банкет на Рози, 40 Романтична Спомени - #2 Касета Лента

Еди Арнолд: Банкет на Рози, 40 Романтична Спомени - 2 Касета Лента

DEN 408.00

Достапност
Достапно за нарачка

Кликнете на "Видете сите купување на опции" или "Додади во Кошничка" копче за да го купите.Се продава од Anticuria.Повеќе опис детали подолу.Еди Арнолд : Банкет на Рози, 40 Романтична Спомени - #2 Касета Tape Record етикета ослободување, оригинални аудио касета ленти беа популарни од 80-тите преку 2004 година. Листата на песни на овој албум може да се најде на различни интернет сајтови.Касета ленти ќе брод со нови пластични случај и оригиналниот лагер белешки и да го покрие уметност како што е прикажано.Секое бенефиции кои можат да имаат првично дојде со касета може да се водат за исчезнати.Бидете сигурни дека ќе имаат точни играч, ова само ќе се игра во касета лента играч.Касета ленти се помали од аудио ленти и може да се игра во автомобили, како и на домашен стерео единици со касета играчи.Ние листа на секоја касета лента поединечно, па можете да ја видите состојбата на лагер, па така не може да биде повеќе од еден производ оглас за некои наслови.Касета ленти се продава врз основа на борци состојба.Ова значи букви на вистинските касета може да се носи или ракопис на касета или плејлиста.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Интелигентни ПИР Инфраред Автоматски Сензор за Светло Заклучување на Вратата Клучалката Светло Сензор за Движење

Автоматски уреди со покажувач на LED заклучување на вратата светлина користи на човечкото тело инфраред

DEN 304.56