• Новак
МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување 2Rolls Бела

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

DEN 2152.80

Достапност
Достапно за нарачка

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалување на шумот ефект.Висока густина пена лента : шок апсорпција, изолација, отпорност на корозија, ефикасна амортизирање.Висока температура отпор : може да се користи во работната средина и на -20 целзиусови степени до 80 степени целзиусови степени.Висок stickiness : Тоа се држи цврсто и не е лесно да падне.Тоа може да се користи на различни елементи, вклучувајќи ги вратите и прозорците, автомобили, мебел и сл.Разни големини : ленти со различни ширини можат да бидат избрани според потребите, лесно да го исечете.Пена запечатување снимката е направена од еколошки СТП сунѓерот материјал.Таа има висока густина карактеристики, се применува шок апсорпција, изолација, и добар амортизирање ефект.На запечатување лента е многу тесна, ефикасно оклопна на ветер и дожд, и топлинска изолација.На намалување на шумот ефект е очигледна.Во исто време, нашите запечатување лента може да се користи во работната средина и на -20 целзиусови степени до 80 степени целзиусови степени, дури и висока температура и ниска температура ќе не е лесно да се направи запечатување лента падне;покрај тоа, во различните сценарија, на запечатување лента, исто така може да игра.Тоа може да се користи во домовите, како и на врати, прозорци, стаклени, табели, патување алатки, како автомобили, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Интелигентни ПИР Инфраред Автоматски Сензор за Светло Заклучување на Вратата Клучалката Светло Сензор за Движење

Автоматски уреди со покажувач на LED заклучување на вратата светлина користи на човечкото тело инфраред

DEN 304.56