• Новак
FENXIXI Smart Гласовен Преведувач Smart Инстант Реално Време Глас 40+Јазици Патување Бизнис Преведувач за iPhone и Андроид

FENXIXI Smart Гласовен Преведувач Smart Инстант Реално Време Глас 40+Јазици Патување Бизнис Преведувач за iPhone

DEN 3746.88

Достапност
Достапно за нарачка

Bluetooth Support Connect на вашиот телефон преку Bluetooth, им овозможи на безжичен пренос на растојание до 10 метри, и растојанието на говорот признавање е 2 метри.7 V 800m Ah батерија, ниска потрошувачка на енергија, приклучок и полнење лесно.Преведувачот реагира со 99% точност.Преведувачот уред многу погодна за учење, да се дружат, тоа е бизнис, референци, патува во странство.Може да се користи како Bluetooth HIFI звучник со снимање на звук квалитетот додека звукот е пуштена.2 WWireless Пренос на Далечина : во рок од 10 meters Voice Признавање на Далечина : во рок од 2 meters Duration : 6 часа континуирана употреба, 1 месец standby Product Големина : 130x38x14mm / 5.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Интелигентни ПИР Инфраред Автоматски Сензор за Светло Заклучување на Вратата Клучалката Светло Сензор за Движење

Автоматски уреди со покажувач на LED заклучување на вратата светлина користи на човечкото тело инфраред

DEN 304.56