• Новак
J. W. Winco 6N6P69/BRT Поставите Завртка со Месинг Совет, Тело: не ' Рѓосувачки Челик Европскиот Стандард 1.4305 (American Standard 303), M6 x 1.0 Конец, 6 mm Должина Студ

J. W. Winco 6N6P69/BRT Поставите Завртка со Месинг Совет, Тело: не ' Рѓосувачки Челик Европскиот Стандард 1.4305

DEN 148.56

Достапност
Достапно за нарачка

M6 x 1.0 Тема. 6mm Тема Должина.Внатрешни Хексадецимален 3мм A/F. 4mm Месинг Совет Дијаметар. 1mm Месинг Совет Висина.Се користи во апликации каде знаци и да ги оштети плочките на работното парче се неприфатливи.Повеќе верзии може да се користи во комбинација со различни држела или рачки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалувањ

DEN 2152.80