• Новак
FYH Имајќи 20mm UCP204 Перница Блок Монтирани Лежишта

FYH Имајќи 20mm UCP204 Перница Блок Монтирани Лежишта

DEN 490.80

Достапност
Достапно за нарачка

Предмет : UCP204 Имајќи.Тип : Монтирани Лежишта.Топ Платно Големина : M10. Основни Оптоварување (Cr) : 12.8 KN.Основни Оптоварување (Кор) : 6.65 KN.UCP204 FYH Имајќи Перница Блок Имајќи Цилиндрични понесе (со утврдени завртки) 20mm Внатрешен Дијаметар Имајќи го Ова е најчестиот вид на монтирани топката единица.На ребро на дното на домување монтажа дел дава за стабилна единица која може да издржи голема носивост од која било насока.Монтирани единици со екипа челик живеалишта се исто така достапни во оваа серија, и се користи за апликации со тешки вчитување и шок оптоварување услови.Заострените создаден стил единици се нудат поединечно и адаптери се продава одделно. * Предмет : UCP204 Имајќи * Тип : Монтирани Лежишта * Гром Големина : M10 * Основни Оптоварување (Cr) : 12.8 KN * Основни Оптоварување (Кор) : 6.65 KN * Имајќи No : UC204 * Количина : Еден имајќи Димензии (mm) d H L О J N N1 H1 H2 L1 B S 20 33.3 127 38 95 13 18 13 64 38 31 12.7.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалувањ

DEN 2152.80