• Новак
Keepsake Награди по Математика 3 Награда, 1 инч Кол Златен Медал Стипендија Студии Колекција

Keepsake Награди по Математика 3 Награда, 1 инч Кол Златен Медал Стипендија Студии Колекција

DEN 1466.40

Достапност
Достапно за нарачка

Тој нуди придобивки во толку многу начини.Овој накит на квалитетот на објект со вистински злато позлата е вистински keepsake!Нејзината тема е украсена на ламинат се соочи со смели, описен текст и висок resloution слика.Траен, високо-квалитетни keepsakes како ова често стануваат живот богатства.Овој медал тоа може да се откажам од плоча, lanyard, или нараквица, се додадат на некоја ткаенина површината со лепенка.И превозот е иста без разлика дали ќе се купи 1 или 1,000!.Па може да се купат како pin да се зацврсти на парче облека, банер, било обвиткан екранот површина.Тоа се прави на CPSIA во согласност материјали со цврста метална база и вистински goldplating - убава, траен, не-токсични memento.Направи меморија што трае!Оваа траен insignia е прекрасен начин да се сетам на остварување.Или тоа може да биде возбудлива поттик кон постигнување на целта!Оваа pendant медал, со својата богата, висока резолуција дизајн и накит квалитет заврши е достапен исклучиво од Keepsake Награди.Понекогаш животот најголемите enrichments се нејзините малку encouragements, и оваа награда може да се користи за да се создаде оние enrichments, во многу нешта!.Тоа може да се користи за заслуги значка, академска награда, поттик или цел, промотивна помош за семејство или група признавање, како подарок, или во некоја колекција.Или тоа може да се купат како медал (скок прстен вклучени) да се носи на lanyard, монтиран на нараквица, или во прилог на некои други екранот на уредот.Своите прекрасни бои и богати, квалитет на материјалите се направи овој импресивен, око-фаќање на наградата, insignia, или колекција парче, но сепак нејзините 1 инчен дијаметар големина го прави тоа tasteful, па дури и скромни.Оваа medalis, исто така, се достапни како спојката-назад pin или со висок сјај никел позлата.И тоа е јасно, описни, детален текст опишување на предмет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Интелигентни ПИР Инфраред Автоматски Сензор за Светло Заклучување на Вратата Клучалката Светло Сензор за Движење

Автоматски уреди со покажувач на LED заклучување на вратата светлина користи на човечкото тело инфраред

DEN 304.56