• Новак
TiaoBug Женска Без Ракави Високо Сече Патент Кожа Камшик Гимнастика Леотар

TiaoBug Женска Без Ракави Високо Сече Патент Кожа Камшик Гимнастика Леотар

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Кожа.Сет Вклучуваат : 1pc Камшик Леотар.Високо сече и сит-фитинг, длабоко У-назад.Сјајни изглед, сјајна и око-фаќање.Најдобар избор за гимнастика, dancewear, работат надвор, пливање или clubwear.Големина : Една големина одговара на Биста : 76-106cm/ 30.0-42.0 инчен, Половината : околу 64-80см/25.0-31.5 инчен, Должина : 66cm/26.0 инч.Сет Вклучуваат : 1pc Камшик Леотар Состојба : Нова без ознака Материјал : Патент Кожа Големина : Една големина одговара на Биста : 76-106cm/ 30.0-42.0 инчен, Половината : околу 64-80см/25.0-31.5 инчен, Должина : 66cm/26.0 инч.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат