• Новак
Неблагодарна Работа Ремени Животниот Век Во Светот Dominator Неблагодарна Работа Појас + Бесплатно Силиконското Масло

Неблагодарна Работа Ремени Животниот Век Во Светот Dominator Неблагодарна Работа Појас + Бесплатно Силиконското

DEN 9576.00

Достапност
Достапно за нарачка

Неблагодарна работа Појас Информации Тип : Стандард 1-Ply, Премија 2-Ply, Комерцијални 2-Ply Профил : Топче за Голф Шема Врвот Боја : Црна Дното Боја : Бела/Сребрена Подмачкување : Силикони или Восок од Главните Карактеристики : Не се Водат Не Работ Навивам Издолжување на 1% Трајно Анти-статички Висока Потпора Врвот Површината Ниско ниво на Бучава Ниска Триење Висока Флексибилност Многу Прифатлива Брзо Delivery Difference Помеѓу Појас Grades Difference помеѓу Стандард 1-ply, Премија 2-ply и Комерцијални 2-ply неблагодарна Работа Замена Појаси : Стандард 1-ply неблагодарна Работа Замена Појас е 1.6 mm дебели појас со 0.БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ : неблагодарна Работа Ремени во Светот испорачува неблагодарна работа појаси на повеќе од 185 Земји во светот.Ние препорачуваме користење на Комерцијални 2-ply Замена Појас за Комерцијални Ситуации како што се спортски сали, Лични Тренери, Станбени Блокови и Висок Употреба Трчање.8 mm дебели појас со 1. 30 Години во Фитнес Индустријата : да стекнат знаења изградена од тоа да биде во фитнес индустријата за над 30 години ќе бидете сигурни дека ќе го добиете точниот неблагодарна Работа Појас и Експерт советува.Премиум 2-ply неблагодарна Работа Замена Појас е 2.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : неблагодарна Работа Ремени во Светот неблагодарна работа на одење појас се направени да траат.Се препорачува просек за користење до 3 часа дневно, од 3-7 пати неделно.Било неправилна големина појас не е во парк ќе биде направена веднаш.Ако вие не може да се најде на вашиот бренд или модел нема проблем само ПОРАКА од НАС , Ние сме држава на уметноста и целосно компјутерска, спојувалка за приклучување машини за направени за да се измери појаси.2 мм подлога.5 mm подлога и многу построги weaved belting.Ние препорачуваме користење на Премиум 2-ply замена појаси како што се потивок и го направи на построги материјал, понуди повеќе амортизирање и ќе трае многу подолго.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк�

DEN 2365.68