• Новак
ИНДИЈАНА ЏОНС И ХРАМОТ НА ПРОПАСТА-Оригиналната Продукција Storyboard Копии - Indy и членови на Екипажот се Види Рудникот Коли

ИНДИЈАНА ЏОНС И ХРАМОТ НА ПРОПАСТА-Оригиналната Продукција Storyboard Копии - Indy и членови на Екипажот се

DEN 1785.60

Достапност
Достапно за нарачка

Со дефиниран сет на производство-направени storyboard копии кои се користат во производството на Steven Spielberg е класичен авантура филмот Индијана Џонс И Храмот на Пропаста.Производството се користи копија има печатени опис под илустрација, и е отпечатен на НАС Правни големина на хартија.Овој уникатен екранот е договорено да се покаже на секвенца на акција помеѓу две кола.Тие доаѓа врамени (18" x 11" x 1") во обичај изградена дисплеј со ласерски-намалување на планината одбор гравирани со исконски насловот на филмот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Интелигентни ПИР Инфраред Автоматски Сензор за Светло Заклучување на Вратата Клучалката Светло Сензор за Движење

Автоматски уреди со покажувач на LED заклучување на вратата светлина користи на човечкото тело инфраред

DEN 304.56