• Новак
NGK (3696) BKR6EY V-Моќ Искра Приклучокот, Пакување од 1

NGK (3696) BKR6EY V-Моќ Искра Приклучокот, Пакување од 1

DEN 71.52

Достапност
Достапно за нарачка

Може да зависи NGK за квалитет и сигурност.Изградена на ОЕМ спецификации.Карактеристики trivalent метал позлата која нуди долготрајна издржливост.Ја зголемува економичноста на горивото и ги намалува емисиите.Отпорен на корозија.NGK V-Моќ Искра Приклучок е со цел да се подобри ignitability дури и во посно горат услови и перформанси на возилото.Тоа е изградена од издржливи материјали кои се отпорни на корозија и абразија отпорни.Оваа Искра приклучокот е многу издржливи против електрични и хемиски носат.Се одликува со зголемена економичност на горивото и пониски емисии.Оваа Искра plug намалува систем за палење напон барања и гарантира долговечност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалувањ

DEN 2152.80

Интелигентни ПИР Инфраред Автоматски Сензор за Светло Заклучување на Вратата Клучалката Светло Сензор за Движење

Автоматски уреди со покажувач на LED заклучување на вратата светлина користи на човечкото тело инфраред

DEN 304.56