• Новак
Bettomshin 2 парчиња RLS6-2RS Длабоко Ритам BallBearing,19x47.6x14.3мм Hight Брзина Минијатурни Топката Стапка,Двојно Запечатени Покрие Лагери за Електричен Мотор, Тркала, Апарати за Дом

Bettomshin 2 парчиња RLS6-2RS Длабоко Ритам BallBearing,19x47.6x14.3мм Hight Брзина Минијатурни Топката Стапка,Двојно

DEN 235.68

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 19.05x47.63x14.29mm ( ID x OD x H )/ 0.75" x 1.88" x 0.56"; Имајќи Modle : RLS6-2 RS.Материјал : Направен од GCr15 Челик, издржливост и отпорност на под тешките бремиња.Печат : Preserve маснотии и да се спречи нечистотии од запишување.Перформанси : Длабоко Ритам Топката Имајќи имаат предности на ниско ниво на бучава, брзо топлина дисипација, ниско ниво на триење, со голема брзина и висока температура отпор.Примена : Широко се користи во индустриска машина, мотор, автомобил, алат и механичка опрема и други видови на теренот.Големина : 16x35x11mm ( ID x OD x H )/ 0.63" x 1.38" x 0.43"; Имајќи.Modle : 6202-16-2 RS.Материјал : Направен од GCr15 Челик, издржливост и отпорност на под тешките бремиња.Печат : Preserve маснотии и да се спречи нечистотии од запишување.Перформанси : Длабоко Ритам Топката Имајќи имаат предности на ниско ниво на бучава, брзо топлина дисипација, ниско ниво на триење, со голема брзина и висока температура отпор.Примена : Широко се користи во индустриска машина, мотор, автомобил, алат и механичка опрема и други видови на теренот.Големина : 16x35x11mm ( ID x OD x H )/ 0.63" x 1.38" x 0.43"; Имајќи Modle : 6202-16-2 RSMaterial : Направен од GCr15 Челик, издржливост и отпорност на под тешки loads Seal : Preserve маснотии и да се спречи нечистотии од entering Performance : Длабоко Ритам Топката Имајќи имаат предности на ниско ниво на бучава, брзо топлина дисипација, ниско ниво на триење, со голема брзина и висока температура resistance Application : Широко се користи во индустриска машина, мотор, автомобил, алат и механичка опрема и други видови на теренот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Европски Стил Кука во Собата, Виси Слика Алатка за Полнење Месинг Позлата да Зачувате Простор Анти- ' Рѓа Удобен

Направени од челик, прекалени јадро, месинг‑галвански да се спречи рѓа, издржливи и долготрајни.Аглест�

DEN 443.76

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалувањ

DEN 2152.80

Интелигентни ПИР Инфраред Автоматски Сензор за Светло Заклучување на Вратата Клучалката Светло Сензор за Движење

Автоматски уреди со покажувач на LED заклучување на вратата светлина користи на човечкото тело инфраред

DEN 304.56