• Новак
Mvude Вшмукување Placemat Плоча Не се Лизга Не-Плетени Ткаенини Првенство за Дома Чај, Кафе,9.45 инчен

Mvude Вшмукување Placemat Плоча Не се Лизга Не-Плетени Ткаенини Првенство за Дома Чај, Кафе,9.45 инчен

DEN 1629.60

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет : 1 пакет.Материјал : Не-плетени ткаенини.Производ Големина : во Однос на дијаметар на две остава е 9.45 инчен, грешка е за 0.39 инч.Флексибилни табела мат задржува на површината на вашиот мебел да бидат погодени од топлина, и ќе не дамка вашиот кујнската маса.За дома декорација, стилски не-плетени placemats ќе биде совршена декорација и квалитетот на животот на вашиот дом, вклучувајќи оброк време, десерт време, чај време и готвење време.Креирање на можности за вашиот живот.Почитувани купувачи, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците, ние сме спремни да ви служи.Опис на производот : Пакување : 1 piece Product Материјали : Не-плетени fabric Size : Единица Мерка(Инчи) : 7.09 инчен : во Однос на дијаметар помеѓу две остава е за 7.09 инчен, грешка е за 0.39 инч.9.45 инчен : во Однос на дијаметар помеѓу две остава е околу 9.45 инчен, грешка е за 0.39 инч.11.02 инчен : во Однос на дијаметар помеѓу две остава е за 11.02 инчен, грешка е за 0.39 инч.12.60 инчи : во Однос на дијаметар помеѓу две остава е за 12.60 инчен, грешка е за 0.39 инч.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат