• Новак
TOSSPER Книга Покрие Материјал Хартија Ѓубре Весник Излет Занает Хартија Scrapbooking Гроздобер Декоративни Налепници за Занает Фото Албуми

TOSSPER Книга Покрие Материјал Хартија Ѓубре Весник Излет Занает Хартија Scrapbooking Гроздобер Декоративни

DEN 1776.00

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е навистина убаво подароци за вашите пријатели или роднини.Материјалот ние ги донесуваат е многу здрава и животната средина.Тоа е фантастичен дизајн за вашите покани, картички и пликови.Тоа не само модерен стил, но, исто така, издржливи.Рачно изработени : DIY процес.Спецификација : Боја : Како на сликата.â€"Големина : За 7.5*11 CM.Материјал : 120 G материјал хартија, без подлога лепак.Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник measurement Item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира same Package Including1set x.

Спецификацијата

Color:
As picture.
​Size:
About 7.5*11CM.
Material:
120G material paper, no backing glue.
Please allow 1-2cm errors due to manual measurement :
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same :
Package Including :
1set x :

Со стоката дадена додека купуваат

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалувањ

DEN 2152.80