• Новак
3/8-16 Serrated Страната Ореви Flanged Locknuts, од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (304), Светол Финиш, Пакување од 25

3/8-16 Serrated Страната Ореви Flanged Locknuts, од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (304), Светол Финиш, Пакување

DEN 213.36

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Serrated Страната Ореви 3/8-16. Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (А2-70).Систем на Мерење : Инчен; Спецификации : DIN 6923. Тема Големина : 16 Конци по Инч.Пакет : 25 КОМПЈУТЕРИ 3/8-16 Flanged Ореви.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68