• Новак
Екран Заштитник за Sony Xperia Z5 (Screen Protector од BoxWave) - ClearTouch Анти-Отсјај (2-Pack), Анти-Отпечатоци Мат Филмот на Кожата за Sony Xperia Z5

Екран Заштитник за Sony Xperia Z5 (Screen Protector од BoxWave) - ClearTouch Анти-Отсјај (2-Pack), Анти-Отпечатоци

DEN 314.40

Достапност
Достапно за нарачка

Наградуван Анти-Отсјај Xperia Z5 Екран Заштитник, прецизност-се сечат за да одговараат на вашиот уред зададените димензии.Dual-обложени високо-одделение PET) филм од Јапонија дизајниран за издржливост.Го заштитува вашиот екран од гребење, отпечатоци од прсти, и прашина.Се намалува од 90% од УВ зраци предизвикани од рефлектира светлина, заштита на вашите очи.Glueless лепило обврзници совршено на вашиот екран и никогаш не ќе го оставам на леплива остатоци по пилинг.Чувајте вашиот екран приштина со Box Wave е Clear Touch Анти-Отсјај, совршена комбинација на анти-отсјај и оптички јасност наменета за сите внатрешна и надворешна употреба.Нашата единствена анти-отсјај материјал драматично го намалува екран сјајот за максимална видливост под сончева светлина и други тешки услови на осветлување.Вашиот Xperia Z5 екранот ќе биде исто така заштитена од отпечатоци од прсти, прашина и штетни гребнатини.Направени со фирмата, со висок квалитет dual-обложени филм, нашите Clear Touch Анти-Отсјај е конструиран со прецизност да одговара на зададените димензии на вашиот сакан Xperia Z5 уред.Посебни glueless лепило никогаш нема да ја напушти која и леплива остатоци кои може да го оштети вашиот екран.За разлика од другите брендови на екранот заштитници, можете исто така да ре-употреби на Clear Touch екран заштитник, со едноставно перење единица со топла вода и рака сапун да се обнови лепило квалитет.Искуство на бенефиции за себе и да се види зошто толку многу други користите Clear Touch Анти-Отсјај да ги подобрат своите Xperia Z5 екран!Clear Touch Анти-Отсјај : Иновации во екран заштита.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Интелигентни ПИР Инфраред Автоматски Сензор за Светло Заклучување на Вратата Клучалката Светло Сензор за Движење

Автоматски уреди со покажувач на LED заклучување на вратата светлина користи на човечкото тело инфраред

DEN 304.56

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалувањ

DEN 2152.80