• Новак
Саќе Мрежа Три-Слој Црна Складирање Количка Со Куки И Тркала За Кујна, Дневна Соба, Купатило

Саќе Мрежа Три-Слој Црна Складирање Количка Со Куки И Тркала За Кујна, Дневна Соба, Купатило

DEN 1581.60

Достапност
Достапно за нарачка

11 фунти / 2.[Мобилни складирање] : Со 4 универзална casters и тркалање количка, тоа лесно може да се пресели меѓу различни соби во канцеларија, гаража или работилница. Направени од високо-квалитет на железо, силни и издржливи 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалувањ

DEN 2152.80

Интелигентни ПИР Инфраред Автоматски Сензор за Светло Заклучување на Вратата Клучалката Светло Сензор за Движење

Автоматски уреди со покажувач на LED заклучување на вратата светлина користи на човечкото тело инфраред

DEN 304.56