• Новак
Гроздобер Индустриски Полу-Рамна Качи на Таванот Светлина, E26 E27 Ретро Метал Pendant Светлина Таванот Светлина Тела за Ходникот Скали Спална соба, Кујна Дома Осветлува?

Гроздобер Индустриски Полу-Рамна Качи на Таванот Светлина, E26 E27 Ретро Метал Pendant Светлина Таванот Светлина

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Гроздобер И Индустриски Стил】На Индустриски Таванот Светлина Тела употреба Класична Црна Кафез дизајн, едноставен и гроздобер.Полу-Рамна Качи на Таванот Светлина совршен за вашата ходникот, тремот, скали, aisle, трпезарија, кујна, дневна соба, студија соба, спална соба, бања, foyer, гаража, итн; Зголемување на гроздобер стил амбиент во секој простор сакате. 【Високо-Квалитетни Материјали】Ретро Гроздобер Стил Кафез Таванот Светлина Тела е направен од висок квалитет на метал печење боја, долг животен век (>100000 работи часот) и да ви помогне да заштедите време се Зголеми на класичен амбиент во секој простор.Спецификација : Тип : Полу флеш таванот светлина Стил : Гроздобер, Индустриски, Lumiled, Селски, Farmhouse, Модерен Декор Материјал : Метал Сијалица База : E26 /E27 Медиум База( Сијаличката Не се Вклучени) Сијалица Тип : Incandescence/Халоген/Доведе Напон : 110-130 V Максимална Wattage : 60 W Боја : Црна Пакет Содржи : 1 Парче Светилка Тела и 1 Парче Додатоци Пакетот за Инсталација 1.Ве молиме исклучете го напојувањето со енергија пред да го инсталирате тела. 2.Употреба на завртки и навртки за да инсталирате метална база одбор. 3.Поврзете го firewire,заштитно јаже и нула линија. 4.Заклучување на шрафовите за да го поправат тела. 5.Инсталирање на соодветен сијалица во светилка штекер. 6.Пак на власт да се провери ако се работи добро.Answer : ___________________________ Note : 1.Компатибилен со голем број на E26 сијалица видови, до 60 w максимум 2.Светлината по себе не е dimmable, но тоа може да работи со dimmable светилки и треба dimmable светлина switch.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат