• Новак
Неблагодарна работа Ремени во Светот SportsArt TM 6310 неблагодарна Работа Појас + Бесплатно Силиконското Масло

Неблагодарна работа Ремени во Светот SportsArt TM 6310 неблагодарна Работа Појас + Бесплатно Силиконското Масло

DEN 9576.00

Достапност
Достапно за нарачка

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ : неблагодарна Работа Ремени во Светот испорачува неблагодарна работа појаси на повеќе од 185 Земји во светот.Комерцијални 2-ply неблагодарна Работа Замена Појас е 2.Неблагодарна работа Појас Информации Тип : Стандард 1-Ply, Премија 2-Ply, Комерцијални 2-Ply Профил : Топче за Голф Шема Врвот Боја : Црна Дното Боја : Бела/Сребрена Подмачкување : Силикони или Восок од Главните Карактеристики : Не се Водат Не Работ Навивам Издолжување на 1% Трајно Анти-статички Висока Потпора Врвот Површината Ниско ниво на Бучава Ниска Триење Висока Флексибилност Многу Прифатлива Брзо Delivery Difference Помеѓу Појас Grades Difference помеѓу Стандард 1-ply, Премија 2-ply и Комерцијални 2-ply неблагодарна Работа Замена Појаси : Стандард 1-ply неблагодарна Работа Замена Појас е 1.5 mm подлога и многу построги weaved belting.Се препорачува просек за користење до 3 часа дневно, од 3-7 пати неделно.Ние препорачуваме користење на Комерцијални 2-ply Замена Појас за Комерцијални Ситуации како што се спортски сали, Лични Тренери, Станбени Блокови и Висок Употреба Трчање.Конструиран со или СТАНДАРД 1-PLY, ПРЕМИЈА 2-PLY и ЦЕЛОСНА КОМЕРЦИЈАЛНА квалитет, неблагодарна Работа Ремени во Светот одење појаси се совршени за двете комерцијални и станбени трчање.Ние препорачуваме користење на Премиум 2-ply замена појаси како што се потивок и го направи на построги материјал, понуди повеќе амортизирање и ќе трае многу подолго.3 mm дебели појас со 0.Премиум 2-ply неблагодарна Работа Замена Појас е 2.8 mm подлога.8 mm дебели појас со 1.Се препорачува просечната употреба до 1 час дневно, 3-5 пати неделно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат