• Новак
uxcell 17mm/40mm/12mm Метал Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи 6203Z

uxcell 17mm/40mm/12mm Метал Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи 6203Z

DEN 235.44

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Длабоко Ритам Топката Имајќи;Модел : 6203 Z.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕвонење.Внатрешен Дијаметар : 17mm/ 0.67";надворешен Дијаметар : 40mm/1.6".Ширина : 12mm/ 0.47";Нето Тежина : 64g.Пакет Содржина : 1 x Длабоко Ритам Топката Имајќи.Ова лого е длабоко ритам топката лого со двоен заштитените дизајн.Користи широко во индустриска машина, мотор, автомобил, алат и механичка опрема и други видови на теренот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалувањ

DEN 2152.80