• Новак
HANGYALI Проширување со Прибор за јадење Фах Мрежа Flatware Метал Не се Лизга 6 Прегради Кујна Фиока Utensil Организатор (Сребро)

HANGYALI Проширување со Прибор за јадење Фах Мрежа Flatware Метал Не се Лизга 6 Прегради Кујна Фиока Utensil

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Проширување со : лента одговара на повеќето видови на сребрениот и се вклопува во повеќето од фиока.Не се Лизга Нога Подлога : база на utensil организаторот за кујна фиока има 4 против пролизгување нозе, заштита на табелата од гребнатини. 6 Прегради Голем Капацитет : го Заштитува вашиот сребрениот од оштетување.6 прегради обезбеди доволно простор за сребрениот складирање.Метал Материјал Мрежа Дизајн : Изработени од нерѓосувачки челик, површината е обложено со заштитна фолија.Здрав мрежа се направени, без иритирачки мирис, на лента е многу чиста во потрага и е лесно да се мијат.Шупливи Дизајн : да се Спречи акумулација на вода, бргу се исцеди стапчиња за јадење, лажици, ножеви и предниците и други предмети.Оваа кујна организација обезбеди долго преграда да се соберат повеќе прибор, да ги задржи вашата кујна чисти, за да се зголеми чување на различни големини flatware, идеален за прибор за готвење.Здрав.Стилски дизајн.Четирите агли се лачно форма спречи рака повреда.на заоблени дизајн не боли раката.Highquality Материјали : Потрошни материјали, направени со солиден челик жица, го заштитува вашиот сребрениот од оштетување.Разни прегради на разни големини значи сè добива своето место.Лесен за Чистење : Сребрениот коцки нема да се акумулира прашина и нечистотија како и пластични коцки.Проширување со 7 оддел : обезбедува вкупно 7compartments за складирање.Тоа е најдобар избор за организирање на flatware.Мултифункционален Чување : да се Чува вашата кујна чисти, за да се зголеми чување на различни големини flatware, идеален за прибор за готвење и алатки како spatulas, мешалки, маша, whisks, може да отварачки, гранки, ножеви и храна термометри.

Спецификацијата

Weight:
1.2KG Color

Со стоката дадена додека купуваат