• Новак
MAUL Магнетни Paperclip Носителот, Ø 73mm, H66mm, Црна

MAUL Магнетни Paperclip Носителот, Ø 73mm, H66mm, Црна

DEN 533.04

Достапност
Достапно за нарачка

Произведени во Германија, оригиналниот клип фармацевт од MAUL.Завртете го paperclip кутија на главата, се тресат, staples се држиме до магнетното јадро.Голем капацитет : Ø 7,3 см, висина 6 cm.Paperclip уредно е направен од шок-доказ пластичен материјал.Клипови секогаш при рака, лесно да се отворени за брз пристап.Magnetischer Büroklammernspender ани Kunststoff.Größe : 73 x 60 mm (Ш x H).Inkl.Büroklammern. 3 Jahre Garantie., Hersteller : Maul Gmb H, Marke : MAUL, Farbe : шварц.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалувањ

DEN 2152.80

Интелигентни ПИР Инфраред Автоматски Сензор за Светло Заклучување на Вратата Клучалката Светло Сензор за Движење

Автоматски уреди со покажувач на LED заклучување на вратата светлина користи на човечкото тело инфраред

DEN 304.56