• Новак
Reaper Рунически Пурпурна Акрилик Господар Серија Хоби Боја .5oz Dropper Шише Минијатури

Reaper Рунически Пурпурна Акрилик Господар Серија Хоби Боја .5oz Dropper Шише Минијатури

DEN 838.80

Достапност
Достапно за нарачка

Рунически Пурпурна Акрилик Reaper Господар Серија Хоби Боја .5oz Dropper Шише Reaper Минијатури. 1/2 оз dropper шишиња.Суши мат и airbrush пријателски.Не-Токсични, Растворлив Во Вода.Подобрен проток на својства се направи сликарство мали детали полесно.RPR09424 Рунически Пурпурна Акрилик Reaper Господар Серија Хоби Боја .5oz Dropper Шише Reaper Минијатури Одличен за thinned боја апликации како дели, мие и glazes.Мазна и течност право од шише, значи и помалку чистење е потребно.Подобрен проток на својства се направи сликарство мали детали полесно. 216 бои, вклучувајќи облоги, мастила, мие, primers, sealers, и адитиви.Се продаваат во 1/2 оз dropper шишиња.Суши мат. 100% компатибилен со МСП HD опсег.Airbrush-пријателски.Не-Токсични, Растворлив Во Вода.Забелешка - Поради разликите во набљудувачите и settings (подесувања), бои застапени не може прецизно да се одрази на бои кои се продаваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалувањ

DEN 2152.80