• Новак
8CH Камера 8 Security System H. 265+ видео надзор DVR Рекордер и 8 x 1080P IP66 Водоотпорна Надворешен Надзор Апарати за Дома со 3TB Хард Диск, 100ft IR Ноќ Визија, Движење Сигнали, 24/7 Снимање

8CH Камера 8 Security System H. 265+ видео надзор DVR Рекордер и 8 x 1080P IP66 Водоотпорна Надворешен Надзор

DEN 5997.60

Достапност
Достапно за нарачка

Така без разлика на тоа што времето е, камерата ќе работи 24/7.Со интернет конекција, можете да се види на видео клипови од далечина од било каде во вашиот телефон (IOS и Андроид), Компјутери, или таблет. 265+ 8 CH 2 MP Лајт HD-TVI DVR】8 CH DVR безбедносна камера систем усвоен H.Пакет Содржина : 8 x Водоотпорен AHD Куршум Камери 1 x 8 Канал DVR Kit (3 TB Хард Диск Вграден) 8 x 65 FT BNC Видео/Power Кабел 2 x DC 12 V/2 A Адаптер 1 x USB Глушец 1 x Етернет Кабел 1 x Моќ Кабел Splitter 1 x Брз Водич.Репродукција на локално ниво на HD ТЕЛЕВИЗОР или монитор.【Постојан 24/7 Снимање & 3 TB Хард Диск】Оваа безбедносна камера систем жичен е постабилна отколку безжичниот надзор камера систем за време на употреба, не грижете се за да го извадите прашања, кои можат многу да ви донесе 24/ 7 мониторинг. 8 Канал безбедносна камера систем вграден во висока чувствителност сензор за движење, поддржува човековите откривање, со минимизирање на несаканите сигнали, како што се животни или сенки. 3)Лесен Далечински Пристап, Репродукција во секое време Секаде далечинско гледање на вашите мобилни уреди во секое време секаде. 1080 P Безбедносен видео надзор Камера Систем Спецификации Слика/Видео Резолуција : HD 1920*1080 P Ноќно гледање : 65-100ft Агол на Гледање : 88° AHD Камера големина : 2. 265+ видео технологијата за компресија, кој може да го удвои компресија на податоци сооднос, да ги задржи на помазна видео, дури и со ниска бит-стапка, тоа ви овозможува да се зголеми просторот за складирање и уживајте во ултра додека трае снимањето. 2)Х 265+ Видео Компресија, 24/7 континуирано снимање Х.На IP66 водоотпорен оценка обезбедува надвор инсталации, пред вратата, гаража, канцеларија, земјоделски, итн. 265+ технологија значително се заштедува складирање додека му се поостри и помазна видео стриминг, со 3 TB Хард Диск, може да снимате без да се пребрише за околу 90 дена.Безбедносната Камера Систем за Домашна 8 CH видео надзор Рекордер со 8pcs 1080 P Безбедносни Камери за Надзор Систем Отворен/Затворен,Ноќно Далечински Пристап Движење Сигнализација & 3 TB Хард Диск Карактеристики на Камера 8 Security System : 1)Вистинска Plug and play Сите што треба да направите е да се поврзете камерата за да ја DVR преку BNC кабелот, а потоа поврзете ги DVR на вашиот монитор со HDMI кабел во пакет, а потоа се добие 1080p HD слика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Интелигентни ПИР Инфраред Автоматски Сензор за Светло Заклучување на Вратата Клучалката Светло Сензор за Движење

Автоматски уреди со покажувач на LED заклучување на вратата светлина користи на човечкото тело инфраред

DEN 304.56