• Новак
Црна Кањонот Малина Крем Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

Црна Кањонот Малина Крем Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

DEN 622.56

Достапност
Достапно за нарачка

Мирис : Малина Крем (Слатки малини во powdery ванила договор.Yum!).Црна Кањонот на Црна Кањонот остави во спреј за коса климатизација масло третман.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 1 Мл Коса Масло Третман, 4 Мл Detangler.Мирис : Малина Крем (Слатки малини во powdery ванила договор.Yum!).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалувањ

DEN 2152.80