• Новак
Косата Clippers за Мажите, Супер Тивко И Лесни Коса Тример од BROADCARE, Едно Полнење Поддржува 110 Минути Континуирана Употреба

Косата Clippers за Мажите, Супер Тивко И Лесни Коса Тример од BROADCARE, Едно Полнење Поддржува 110 Минути

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

Супер Лесно Чистење : Само притисни на назад за да ја одвои ножеви со леснотија и исплакнете ножеви под допрете за да темелно се чисти нив.3 mm чекори за кратка фризура (од 1.Не грижи за наплата во средината на клипинг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат