• Новак
YOFIT Висока Waisted Јога Шорцеви за Жени со Џебови Стомак Контрола на Тренингот Работи Biker Шорцеви 8

YOFIT Висока Waisted Јога Шорцеви за Жени со Џебови Стомак Контрола на Тренингот Работи Biker Шорцеви 8

DEN 218.16

Достапност
Достапно за нарачка

Еластична затворање. 【УДОБНО】 75% полиестер/25% spandex - Супер Еластичен Материјал; Мека и Дише ткаенина се чувствува свилен мазна против кожата. 【СТОМАК КОНТРОЛА】На висока waisted широк бенд со сит се вклопуваат, сè држи во, контурите на вашето тело во додворувања рационализација изглед. 【ИЗГРАДБА на КВАЛИТЕТОТ】Дебели доволно за да не се види преку; Блокирам шевовите и gusseted crotch се направи сте сигурни кога се протега со оваа власт flex спортски шорцеви. 【ВЛАГА WICKING】Дизајниран со мрежа детали на бутовите област, со малку cuteness на вашиот спортски изглед.Лесни спортски шорцеви со странични џебови совршена за трчање, јога студио, фитнес вежби, Крос фит и дневна носат.Подароци за вашата сопруга или ќерка. 【Ажурирани Ткаенина】во Споредба со обичните spandex ткаенина, оваа власт flex ткаенина обезбедува два пати повеќе од еластична поддршка,може да се приспособат на повеќето тело форми и го намалува бедрото chafing додека работат надвор или напорно вежбање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат