• Новак
MCHIVER Автомобил Backseat Организатор - Смешно Велигден Автомобил Складирање Џебови Удар Душеци столче Назад Заштитници Одлична за Пелени Бебе Шише

MCHIVER Автомобил Backseat Организатор - Смешно Велигден Автомобил Складирање Џебови Удар Душеци столче Назад

DEN 417.60

Достапност
Достапно за нарачка

Нема машина за миење е потребно!.Мулти Складирање Џебови Во прилог на корне превенција, нашата анти-удар влошки, исто така, вклучуваат хартија totwel складирање торба, пијалаци складирање торба, невидлив телефон торба,се нацрта на хартија ткиво кутија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалувањ

DEN 2152.80