• Новак
Спин Scrubber Замена Рамен Четка - 1pc

Спин Scrubber Замена Рамен Четка - 1pc

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Замена Рамен Четка.За Плочи, Скали, Кратка коса тепих итн.Лесно да се чисти.Компатибилен со JPK SX Спин Scrubber.Без гребнатини на површини.Замена Рамен Четка за Плочи, Скали, Кратка коса тепих, итн.Компатибилен со JPK SX Спин Scrubber.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалувањ

DEN 2152.80

Интелигентни ПИР Инфраред Автоматски Сензор за Светло Заклучување на Вратата Клучалката Светло Сензор за Движење

Автоматски уреди со покажувач на LED заклучување на вратата светлина користи на човечкото тело инфраред

DEN 304.56