• Новак
Етикета Произведувач на Машина, D30 Преносни Bluetooth Етикета Печатач со Лента Етикета Произведувач на Рачни, Повеќе Обрасци се Достапни за паметен Телефон Лесно да се ?

Етикета Произведувач на Машина, D30 Преносни Bluetooth Етикета Печатач со Лента Етикета Произведувач на Рачни,

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

Надградба на Верзија - Половина на тежината и големината на традиционалните етикета создателот.DPI зголемен за 25%, за повеќе јасна слика.Вграден-во полнете ја батеријата долго работно време.Одвојте Пари - Директни термална технологија - не бараат мастило, тонери или кертриџи, Пониска цена во споредба со инк-џет печатари.Лос на топлинска боја на хартија за вашиот избор, не само црно на бело.Wireless & Преносни - Мини големина на безжичната bluetooth поврзани Phomemo етикета печатач за Удобен & Брзо печатење, да се Создаде Етикети од Мобилни Уреди, лесно за сопствени етикета.Висок Квалитет на Печатење - Ова Термички Етикета печатач нуди печатење на супериорен јасност резултира со кавга-бесплатно попуст - висок квалитет се јасни, темни слики и мазна печатење ефекти и брза обработка.Повеќе Етикета Templates - Изберете од голем број на пред-дизајнирани шаблони или дизајн етикети од 300+ симболи, 60+ рамки, и различни фонтови, Практичноста и заштеда на време.Етикета големина од 0.24 - 0.47 Инчен одлична за цената, Кабел за идентификација, Лична објект идентификација, Храна датум означување и повеќе.Печатач Излез Тип на : Monochrome Printing Метод : Директна Термичка Printing Label Ширина : 2.36 Инчен, 0.47 Инчен, 5.51 Инчен, 5.9 Inch Battery : Вграден-во 1200m Ah Батерија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалувањ

DEN 2152.80

Интелигентни ПИР Инфраред Автоматски Сензор за Светло Заклучување на Вратата Клучалката Светло Сензор за Движење

Автоматски уреди со покажувач на LED заклучување на вратата светлина користи на човечкото тело инфраред

DEN 304.56