• Новак
МИГ Заварување Жица, 70S3, 0.030, 11 lb

МИГ Заварување Жица, 70S3, 0.030, 11 lb

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

Професионалното Здравје И Безбедноста.Земја на Manifacturer : Кина.Производителот : Hobart.HOBART S304606 G23 МИГ Заварување Жица ER70 S-3 Јаглероден Челик Кол. (Во.) 0.030 11 lb Гајтанот Мин.Затегнувачка Цврстина 70 PSI Користи За Лим Апликации За Една или Повеќе Помине Стандарди AWS А5.18.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалувањ

DEN 2152.80