• Новак
Малку Инженер Мултифункционален Деца Музички Учење Алатка Workbench - Образовни Учење Играчка Форма Sorter со Lights & Sounds за Настава Бои, Форми, Броеви

Малку Инженер Мултифункционален Деца Музички Учење Алатка Workbench - Образовни Учење Играчка Форма Sorter

DEN 958.80

Достапност
Достапно за нарачка

7 различни алатки вклучуваат електрични вежба, пила, шрафцигер, чекан, клуч, и клупата менгеме.Забавата може да започне како љубопитни обуката открива што секоја алатка може да не – и таму се забавни звуци произведени за да одговара на секоја алатка, премногу!.Обликот Sorter : Откажат од секој блок на своите соодветниот слот во играчка работилница во собата и музика игра секој пат кога децата се добие тоа право!Името на секој облик е исто така, повика надвор секогаш кога тоа се вклопува во вистинскиот слот, така што вашето дете ќе научи да се нарекуваат од страна на точното име за лесно запознавања. 7 пеат-заедно мелодии заедно со жива музика, забава, звучни ефекти, и блескави ЛЕД светла.Поттикнување улога игра со играчка алатка клупата, да се развие детска фантазија, и да се подобри нивниот имитација способност.Контрола на јачина на звук за тивка игра.Удобен фиока за лесни за складирање.Совршен избор за бебето првата работилница playset играчка!.Погоден за деца од 18 месеци и нагоре.Одличен подарок идеја за 1 година старост деца, момчиња и девојки.Притиснете надолу на црвениот рачка, workbench прави пила звучни ефекти и трепкачки светла.Завртете го рачка на електрична вежба, прави електричен вежба се работи звучни ефекти и трепкачки светла.Завртете го рачка на клупата менгеме да се направи со кликнување звуци.Чекан со топката во игра цевка за слатко звучни ефекти и музика.Користете клуч или шрафцигер да одвртете ја завртката капа во workbench.Чекан помине во workbench за кул звучни ефекти.Натпреварот форми со ставање на блокови во соодветните дупки и workbench ќе го каже името на форми, заедно со забава звучни ефекти.Придвижете го покажувачот на бројот на workbench и тоа ќе го кажам број и пуштете музика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат